Zagraj z Kleksem na Festiwalu

Zapraszamy na dwie rozgrywki „Zagraj z Kleksem” przed rozpoczęciem Festiwalu w Warszawie!

Kiedy? – 14.06.2021; I rozgrywka o godz. 16:00; II rozgrywka o godz. 18:30
Jak się zapisać? – https://bilety.bajkapanakleksa.pl/

Bajka Pana Kleksa to jedyne takie miejsce dla rodzin w Polsce. Na najmłodszych i ich rodziców czeka 1000 m2 łamigłówek i eksperymentów, 8 stref tematycznych oraz interaktywna ekspozycja, która gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny. Odwiedzający mogą liczyć na towarzystwo legendarnego prof. Kleksa oraz naukowe eksperymenty doktora Paj-Chi-Wo i Wielkiego Elektronika.

W tym roku Bajka Pana Kleksa jest obecna na Festiwalu nie tylko stacjonarnie, ale również online!

“ZAGRAJ z KLEKSEM” to pierwsza w Europie gra z narracją na żywo. Podczas rozgrywki dzieci spotykają się z Profesorem Kleksem i Królową Abą, którzy przygotowali dla nich mnóstwo wyzwań i kreatywnych zadań. Gra uczy ciekawości świata i pobudza kreatywność. Moderator pełniący rolę Mistrza Gry obserwuje przebieg rozgrywki i zachęca dzieci do zdrowej rywalizacji oraz budowania fabuły. Jednym z zadań w grze jest odkrywanie Kryształów Wiedzy, które pozwalają zdobywać nową wiedzę i rozwijać umiejętności. Dzięki licznym quizom i wyzwaniom gra promuje dbanie o środowisko, poszanowanie zwierząt i dobre relacje z rówieśnikami.

Więcej informacji na stronie: https://bajkapanakleksa.pl/

Zaproszenie:

Drodzy rodzice, dziadkowie!

Spędzanie czasu online nie musi być złe. “ZAGRAJ z KLEKSEM” to pierwsza w Europie gra z narracją na żywo. Gracze na żywo łączą się z przewodnikiem, który wciela się w rolę Ambrożego Kleksa lub Królowej Aby. Dzieci mają pełen wpływ na fabułę a dzięki kreatywnym wyzwaniom uczą się dbania o środowisko, poszanowania zwierząt oraz zdrowych relacji z rówieśnikami. Legendarna postać z książek Jana Brzechwy w sposób łatwy i przyjazny naucza o wartościach jakimi nasi najmłodsi powinni się kierować w życiu.

Cześć dzieciaki!

Zapraszam Was w niezwykły świat wyobraźni i kreatywności. W moich bajkowych krainach rozpanoszył się pewien łobuz i potrzebuję pomocy aby naprawić jego psoty.

Razem wyruszymy na Planetę Fantazję aby powstrzymać roboty, które zaśmiecają nasze środowisko. W Psim Raju spróbujemy oswoić psa, pobawimy się w chowanego w Ostatnim Rezerwacie Przyrody, a w Bajdocji odwiedzimy zamek Wielkiego Bajarza. Do zobaczenia w grze!

Profesor Ambroży Kleks

Więcej informacji oraz wymagania sprzętowe:
http://bajkapanakleksa.pl/zagraj-z-kleksem

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram