Konkurs – Męskie Czytanie

Tato, a jaki głos ma ta mała wiewiórka? Tatooo, poudawaj wikinga! 

Tata – osoba, która jednego wieczoru potrafi piszczeć cichutko jak myszka, a kolejnego przemienia się w prawdziwego smoka, który z groźnym pomrukiem okrąża miasto… Brzmi znajomo? A wszystko to dzieje się w niezwykłym świecie literatury, w którym Tata odgrywając przeróżne role, zabiera swoje dzieci w prawdziwą przygodę. 

Jeśli Wasze wspólne czytanie książek wygląda podobnie i Wy również co wieczór wyruszacie w podróż życia – zgłoście swój udział w naszym konkursie!

W jaki sposób? 

  • Wybierzcie jeden ulubiony, krótki fragment lub nieco dłuższy cytat z książki. Taki, który podczas wspólnego czytania z dzieckiem szczególnie zapadł Wam w pamięć lub w serce. 
  • Nagrajcie go na dowolny nośnik (maksymalnie ok 3 minuty nagrania) i prześlijcie do nas na adres: karolina.aderek@czasdzieci.pl

Spośród nadesłanych przez Was fragmentów i cytatów – wybierzemy 5 głosów i historii, które chcielibyśmy, aby zostały usłyszane również przez innych. 

Nagrody:

Książka „Tata” Helene Delforge, Quentin Greban

FINAŁ KONKURSU odbędzie się 25 czerwca we Wrocławiu w Księgarni Tajne Komplety na ul. Przejście Garncarskie 2. To właśnie w tym miejscu będzie możliwość usłyszenia nagrodzonych nagrań. 

Mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym dniu! 

Czekamy na Twój głos!

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca 2023.

*Prosimy o dołączenie zgody na publiczne odtworzenie Waszego nagrania podczas Finału konkursu we Wrocławiu!

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram