Konkurs – Głos mamy – Zakończony

Najpiękniejsza historia ma głos Mamy! 

Bycie mamą to codzienne wyzwania! Czasem są to dni przepełnione radością ze wspólnego bycia razem, a niekiedy momenty trudne, w których bliskość wymaga odwagi. Dziękując za Waszą wytrwałość, cierpliwość i bezinteresowną miłość, którą obdarzacie swoje dzieci każdego dnia, chcielibyśmy zaprosić Was do niezwykłego projektu. 

Wiemy, że często to właśnie Mama jest łącznikiem pomiędzy światem literatury, a światem dziecka. Osobą, która pomimo zmęczenia – każdego dnia zgadza się na jeszcze jedną historię lub kolejny rozdział wierząc, że to wspólne czytanie jest małym nasionkiem, które kiedyś zapewne zakwitnie w życiu dziecka okazując się wspaniałym kwiatem. 

Dzisiaj to nasionko może zakwitnąć nie tylko dla Was, ale również i dla innych.

W jaki sposób? 

  • Wybierzcie jeden ulubiony, krótki fragment lub nieco dłuższy cytat z książki. Taki, który podczas wspólnego czytania z dzieckiem szczególnie zapadł Wam w pamięć lub w serce. 

Spośród nadesłanych przez Was fragmentów i cytatów – wybierzemy 10 głosów i historii, które chcielibyśmy aby zostały usłyszane również przez innych – zagoszczą w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego podczas Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki, od 26 maja. b.r.

To do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego zaprosimy Was na Finał konkursu 28 maja. Chcemy docenić Wasz ogromny wkład w rozwijanie miłości do literatury wśród dzieci, a jednocześnie jesteśmy przekonani, że nie ma lepszego miejsca na świętowanie Dnia Matki.

W otoczeniu kwitnących kwiatów, otuleni pięknymi zapachami – wsłuchamy się w najpiękniejsze historie, które mają głos Mamy. 

Czekamy na Twój głos!

Na zgłoszenia czekamy 21 kwietnia do 19 maja 2023.

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram