ONLINE – Festiwal w Gdyni i Sopocie

Rezerwacje przyjmujemy od 1  lipca br. pod adresem rezerwacja@festiwalliteraturydzieciecej.pl

!!UWAGA!! W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy miasta, a w treści nazwy wydarzenia, na które chcą się Państwo zapisać.

Aby dokonać rezerwacji indywidualnej niezbędne jest podanie następujących danych:

  • miasto, data oraz nazwa wydarzenia, na które chcą Państwo się zarejestrować,
  • imię, nazwisko oraz wiek dziecka/dzieci,
  • imię, nazwisko oraz numer telefonu opiekuna. (ze względu na międzypokoleniowy charakter wydarzenia przygotowaliśmy niespodzianki, napiszcie nam czy z dzieckiem przybędzie rodzic/ rodzice czy dziadkowie a może przyjdziecie całą rodziną.)

Zapoznaj się z REGULAMINEM uczestnictwa w MFLD 2020.

UWAGA! Informujemy, że podczas wydarzeń Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej będą wykonywane, a następnie upubliczniane i przetwarzane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych.
Biorąc udział w spotkaniu czy wydarzeniu organizowanym lub wspieranym przez Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej, uczestnicy oraz obserwatorzy wyrażają zgodę na upublicznianie i przetwarzanie wizerunków ich i ich dzieci na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzeń w celach promocyjnych Festiwalu. (Dowiedz się więcej >>)

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed zapisaniem się na wydarzenie (Dowiedz się więcej >>)

Zobacz co działo się rok temu! -> Festiwal 2019

Z niepokojem patrzycie na to ile czasu Wasze dziecko spędza przed komputerem, tabletem czy smartfonem? Tłumaczycie sobie, że takie mamy czasy? Zachęcamy, aby w tej kwestii zapoznać się ze zdaniem specjalisty – Krzysztofa Piersy, który wprowadzi nas wszystkich w szczegóły tego zjawiska. Spotkaj się z nami online, zadaj pytanie oraz poznaj tajniki świata wirtualnego.

Spotkanie dla rodziców, opiekunów, wychowawców przedszkolnych i szkolnych.
Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Jak się zapisać? >>

Jak założyć super tajny klub? Czym taki klub się zajmuje i jak działa? Być może sami na spotkaniu będziemy mogli taki stworzyć? Połączcie się z nami online – naprawdę warto! Porozmawiamy bowiem o przyjaźni, szkolnych kłopotach i ważnych wyzwaniach. W dodatku zapewniamy, że spotkanie nie będzie tylko dla dziewczynek! Nie zabraknie na nim także tematów dla chłopców!

Wiek: 6+

Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Jak się zapisać? >>

To spotkanie online, którego żaden fan gwiazd i kosmosu nie może przegapić! Czy zastanawialiście się kiedyś skąd się biorą gwiazdozbiory i gwiazdy, które je tworzą? Albo czy niebo może mieć swoją mapę? Na te i inne pytania związane z drogą mleczną i innymi tajemnicami nocnego nieboskłonu porozmawiamy z Paulina Chmurską, która z pewnością w tej tematyce rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości!

Wiek: 6+

Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Jak się zapisać? >>

To spotkanie na którym tematów będziemy mogli mieć bez liku! Barbara Gawryluk bowiem jest mistrzem pióra i porusza w swoich książkach wiele problemów! Kochacie zwierzaki? Koniecznie połączcie się z nami online. Nie zabraknie tu z pewnością tematyki psiej oraz ogólno zwierzęcej. Gwarantujemy także, że będziecie mogli wcielić się na chwilę w rolę prowadzącego i sami zadać niejedno pytanie podczas trwania naszej transmisji! Wpadajcie koniecznie!

Wiek: 6+

Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Jak się zapisać? >>

Halo, halo! Czy nas słychać? W naszych spotkaniach online nie mogło zabraknąć tego – co najlepiej można oddać za pomocą głosu – czyli transmisji sportowej! Sprawdźcie więc jak mogą wyglądać igrzyska wyobraźni, alternatywny mecz piłki nożnej oraz opowieści olimpijskie! Dowiecie się przy tym wielu ciekawostek z różnych dyscyplin sportowych oraz będziecie mieć możliwość zadania pytania na które z chęcią odpowie nasz opowiadacz – Jarosław Kaczmarek.

Wiek: 6+

Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Jak się zapisać? >>

Czas płynie nieubłaganie… i nie jesteśmy w stanie tego zmienić. Co jednak gdybyśmy powiedzieli Wam, że to bzdura? Przynajmniej na kartach książki! Jedną z takich opowieści stworzył dla nas Bartosz Szczygielski, który w rewelacyjny sposób i na mnóstwo sposobów potrafi opisać dzień wagarowicza! Mało tego – na naszym spotkaniu udowodnimy, że czas podczas dobrej zabawy może płynąć doprawdy szybko! Bądźcie z nami online. Koniecznie przygotujcie sobie też pytania – będziecie mogli bez ograniczeń zadawać je autorowi! My mamy jedno: Czy też zdarzały mu się wagary? ;)

Wiek: 8+

Gdzie: facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Jak się zapisać? >>

Szczegóły Festiwalu
Instagram