Nowinki i artykuły

Już w piątek (19 lipca) o godz. 17:00 w legendarnym Gdyńskim Centrum Filmowym, będziemy ćwiczyć dykcję i poznamy siłę głosu z gościem specjalnym - Maciejem Jadowskim, aktorem, poetą i dramaturgiem.
  • 12 lipca 2019
Read More
Nasz Festiwal odwiedziło wiele wspaniałych osobistości, inspirując uczestników i dzieląc się z nimi swoją wiedzą i pasją. Jedną z nich był wybitny japoński ilustrator Taro Miura, który potrafi wykonać imponujące dzieła… z papieru! Jego prace cechuje niepowtarzalny klimat. Podczas warsztatów...
  • 24 czerwca 2019
Read More
„Męskie Czytanie” jest na fali! Kapitan zaprasza dzieci w rejs po literaturze Już w najbliższą sobotę (15 czerwca) o godz. 18:00 w spektakularnych murach wrocławskiego centrum wiedzy o wodzie Hydropolis wyruszymy w prawdziwą literacką podróż, u steru której stanie gość...
  • 11 czerwca 2019
Read More
Mama – jedno słowo, które mieści w sobie tak wiele znaczeń. Osoba, którą kocha się nieskończenie, która jednocześnie wszystko nam wybaczy i będzie zawsze kiedy tylko tego potrzebujemy. Jej miłością można otulić się jak najwspanialszą pierzyną, a wtedy wiadomo, że wszystko będzie dobrze.
  • 28 maja 2019
Read More
Wśród ciekawych wydarzeń jakie będą miały miejsce podczas Międzypokoleniowego Festiwali Literatury Dziecięcej, zarezerwujcie czas, aby nie przegapić wartościowej wystawy: "Kto Ty jesteś. Polak mały".
  • 28 maja 2019
Read More